Domů / Nepřehlédněte / Jak podpořit děti s vývojovou dysfázií a dalšími specifickými poruchami řeči, učení a chování

Jak podpořit děti s vývojovou dysfázií a dalšími specifickými poruchami řeči, učení a chování

Centrum pro rodinu MÁTE NA VÍC si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci na téma JAK PODPOŘIT DĚTI S VÝVOJOVOU DYSFÁZIÍ A DALŠÍMI SPECIFICKÝMI PORUCHAMI ŘEČI, UČENÍ A CHOVÁNÍ,
která se uskuteční v září  19. 9. – 21. 9. 2024 v Břeclavi, v budově Domu školství, ul. 17. listopadu 2995, 690 02 Břeclav.

Cílem konference je představit Vám metody a způsoby práce s dětmi s neurovývojovým oslabením (vývojovou dysfázií, opožděným vývojem řeči, poruchami autistické spektra a ostatními specifickým poruchami řeči, učení a chování) z pohledu odborníků na tuto tématik.
Na praktických workshopech si osvojíte nové aktivity, které můžete zavést do své praxe nebo každodenního života a seznámíte se s různými terapiemi, které v práci s těmito dětmi pomáhají.

CELÝ PROGRAM NAJDETE NA WEBU: – https://www.konference-mate-na-vic.cz/.

V rámci konference budete moci vyzkoušet multisenzorické prostředí s různými komponenty v prezentačním stanu od společnosti 3lobit Limited, s.r.o.

Akce je určena jak ODBORNÉ, TAK I ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI.  Především pedagogům MŠ a ZŠ, pečujícím osobám v dětských skupinách a jiných předškolních a školních zařízeních, ale také rodičům a ostatním zainteresovaným.

Bližší informace naleznete v pozvánce v příloze.

Akce je pořádána pod záštitou Mgr. Jana Grolicha – hejtmana Jihomoravského kraje a Mgr. Petra Vlasáka – místostarosty Města Břeclav.

Registrovat k účasti na konferenci se lze prostřednictvím formuláře – https://1url.cz/lugi0.

Publicista 4 července, 2024