Domů / Tady to žije / Na školách v Hustopečsku to žije!

Na školách v Hustopečsku to žije!

Podívejte se na střípky toho, co se dělo na Hustopečských školách za poslední 2 měsíce. Explorium, Prototýpci, workshopy pro učitele i rodiče. Spousta zajímavého programu, který děti bavil, ale zároveň vzdělával.

22. února 2024 – Komenda

Do 5.A dorazila Pavla Šarmanová s programem Klamy reklamy. Z dětí se stali reklamní agenti, vymysleli vlastní reklamy, od designu, propagaci až po cílovou skupinu uživatelů. Vše bylo propojeno se sociálními sítěmi.

17. ledna – ZŠ Velké Pavlovice

Základní školu Velké Pavlovice 17. ledna navštívilo Explorium. Zábavná metoda která dětí učí jinak. Každý zde může jít svou cestou. Děti jsou hlavními aktéry výuky. Samy se rozhodují, co, jak a s kým budou zkoumat a za svá rozhodnutí přebírají zodpovědnost, učitelé je na jejich cestě pouze doprovází.

17. ledna – ZŠ Bořetice

Také základní školu ZŠ Bořetice 17. ledna navštívilo Explorium. Zábavná metoda která dětí učí jinak. Každý zde může jít svou cestou. Děti jsou hlavními aktéry výuky. Samy se rozhodují, co, jak a s kým budou zkoumat a za svá rozhodnutí přebírají zodpovědnost, učitelé je na jejich cestě pouze doprovází.

14. února – ZŠ Krumvíř

Explorium na téma Sluneční soustava, se uskutečnilo také 14. února v ZŠ Krumvíř. Dětem se akce velmi líbila!

22. února – ZŠ a praktická škola Hustopeče

22. února 2024 se na ZŠ a praktické škole v Hustopečích ocitli Prototýpci. Tentokrát na téma „Od fotky z mobilu k fake news“

Publicista 10 března, 2024