Domů / Tady to žije / ŠÚROVSKÉ HRY

ŠÚROVSKÉ HRY

Ve dnech 30.-31. května proběhly tradiční sportovní hry žáků ZŠ Nikolčice, ZŠ Dolné Zelenice a ZŠ Šúrovce. Moc hezká akce se konala v Šúrovcích (SR). Žáci naší školy si odvezli stříbrnou medaili a plno sportovních zážitků. Také byla vyhodnocena absolutní vítězkyně her naše Linda Bedřichová, žákyně 9. ročníku. Jsme na ni pyšní. Gratulujeme! Vynikající výkon (1. místo) získal i žák 7.ročníku ve skoku vysokém, Lukáš Hoško. Gratulujeme. Po celou dobu nám přálo počasí a vše proběhlo v duch fair play. Děkujeme ZŠ Šúrovce a vedení obce za organizaci, pohostinnost a podporu přátelství mezi školami. Děkuji všem našim žákům (sportovcům) za vynikající výkony a reprezentaci naší školy. Pedagogům děkuji za přípravu žáků na hry. Těšíme se na všechny u nás v roce 2025.

Publicista 12 června, 2024